1. Secret Power iş birliği yaptığı firmaların da katkılarıyla yenilenebilir Enerji Sektöründe ki faaliyetlerinin 3. yılını başarıyla tamamlamış bulunmaktadır.
2. Temsil etmekte olduğumuz Rüzgâr Türbin üreticilerimiz 2009 yılında dünya pazarında ilk 5’e girmiş olup, kurulu üretim kapasiteleri 1.5 MW türbin için 26 MW ve 3.0 MW türbin için 909 MW’a ulaşmıştır.
3. Çin’in ilk off-shore rüzgar enerjisi santrali temsil ettiğimiz üreticimiz tarafından başarı ile kurulmuş olup, 2009 yıl sonu itibariyle faaliyete alınmıştır. Toplam 102 MW kapasiteli RES için 34 adet 3.0 MW türbin kullanılmıştır.
4. Secret Power Uluslararası Mühendislik Firmaları ile HES, RES, GES ve TERMİK yatırımları için Seçkin Türk yatırımcılara hizmet vermeye devam etmekte ve ayrıca yerel firmalar ile iş imkânları sağlamaktadır.
5. İş birliğimiz süregelen firmaların Türkiye ‘de toplam 1850 MW Hidroelektrik Santral Elektro mekaniği temini ve kurulumu, 1000 MW termik santral türbin jeneratör temini ve kurulumu gibi ciddi sayıda referansları bulunmaktadır.
6. 500 KW ‘ dan küçük lisans gerektirmeyen Rüzgar,güneş ve Hibrid projeler içinde makine ekipman teminine devam edilmektedir.
7.Temsil etmekte olduğumuz Çin’in 1 numaralı Rüzgâr Türbin üreticisi 2010 yıl sonunda 5.0MW türbin prototipini kuracağını açıklamıştır.